logo-akbuk

GARDEN OF AKBÜK

Devremülk projesi hakkında

Doğanın yeşille mavisinin, oksijenle iyotunun içiçe olduğu benzersiz atmosferiyle Garden of Akbük, tatilinizi en sağlıklı ve huzurlu geçireceğiniz yerlerin başında geliyor. Ayrıca mavi ve yeşil bu dünyayı adeta bembeyaz bir inci tanesi gibi taçlandıran Garden of Akbük, sizlere doğaya uyumlu yapısıyla, ladin ormanına sırtını vermiş masmavi Ege’ye bakıyor olması, denizde eşsiz gün batımlarını balkonlarınızdan seyredebilme olanağı sunuyor… Denizi, su sporlarını ve balıkçılığı sevenler için sonsuz maviliklere açılmak ise sadece birkaç adım…

Dünyanın oksijeni en bol havasına sahip üç bölgesinden biri olan Akbük’te, sıcak yaz günlerinin boğucu etkisinden doğal klimatizasyon ile kurtulacak, nefes aldığınızı ve tüm vücudun ihtiyacı olan oksijenle kendinizi yenilenmiş hissedeceğinize eminiz… Garden of Akbük hem bünyesindeki sağlık kompleksiyle, hem de muhteşem doğasıyla ömrünüze ömür katıyor.

UYGARLIĞIN BAŞLADIĞI YER: DİDİM

Heredot; Didim için, “Yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü altında, en güzel iklimde kurulmuş kent” demiştir. Aradan binlerce yıl geçmesine karşın, Didim hala yeryüzündeki en mükemmel iklime ve gökyüzüne sahip.

DÜŞSEL BİR GÜZELLİK: AKBÜK

Akbük, Didim’in en güzel koylarının başında geliyor. Bir iç deniz gibi Ege’yi kucaklayan Akbük yarımadası Türkiye’nin en gözde kumsallarından oluşan 94 kilometrelik doğal sahili ve mavi bayraklı oluşuyla da Türkiye’nin en temiz denizlerinden birine sahip.

12 AY KESİNTİSİZ TATİL KEYFİ

Akbük, yazın en sıcak günlerinde bile sıfıra yakın nem oranı ile ülkemizin benzersiz tatil köşelerinden biri olduğu gibi, nisbeten düşük ısılı olsa bile Mart-Nisan ve Ekim-Kasım’da bile denizine girilebilen bir iklime sahiptir. Akbük’te kış sadece yağmurdan ibarettir ve tipik bir Akdeniz iklimi özelliği gösterir.

HER YERE YAKIN BİR CENNET KÖŞESİ

Didim ilçe merkezine 20 km, Bodrum Milas Havaalanına 81 km, Kuşadası’na 75 km ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 142 km mesafede olan Akbük Koyu toplamda 94 km’lik doğal plajlara sahiptir.

GALERİ

DENİZ KAPLICALARI TALASSOTERAPİ

Denizden gelen sağlık...

Talassoterapi, Yunanca deniz anlamına gelen thálassa ve tedavi anlamına gelen terapi’nin bileşimidir. Türkçe anlamıyla, ‘deniz kaplıcasıdır’. Antik çağlardan beri bilinen bir tedavi yöntemidir. Deniz suyunda belli bir derinlikten elde edilen ve 20 °C’nin üzerinde sabit bir ısı derecesine kadar ısıtılan tuzlu deniz suyu, yosun, çamur ve termal plankton gibi denizden elde edilen unsurların da eklenmesiyle birlikte vücuda çeşitli biçimlerde uygulanır.

Diğer kaplıca sularına göre 15 kat daha faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanan ‘deniz kaplıcaları’ ile pek çok rahatsızlık düzenli bir tedavi ile şifa buluyor, fizyoterapistlerimiz eşliğinde yaşlılar bile bastonlardan kurtuluyor. Akbük Koyu mucizesini sevdikleriniz de yaşayacak…

FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİ

İhtiyacınıza ve zevkinize uygun...

Odaların dizaynında sadelik ve ahşap detaylar daha ön planda tutularak hazırlanmış olan dekorasyon sade aksesuarlar kullanılarak daha da zenginleşmiştir.

Odalar 1+0, 1+1, S1+1 ve 2+1 daireler ve üniteler olarak aile odası konseptinde dizayn edilip misafirlerimizin hizmetine sunuluyor.

Tüm odalarda Kablolu ve Kablosuz İnternet, Kartlı Sistem Kapı Kolları, Energy Server, Mini Bar, TV, Saç Kurutma Makinesi, Valizlik gibi tüm elektronik endüstriyel ekipmanlar kullanılarak misafirlerin konaklamaları boyunca kusursuz ve eksiksiz sunulan konfordan faydalanmaları sağlanacaktır.

Tesisin mimari yapısına uygun dizayn edilmiş odalarda misafirler konaklamaları boyunca tesisin içinde bulunduğu bölgenin panoramasını izleyebileceklerdir

ALTIN FIRSATLAR

AYRINTILI BİLGİ

Tatil beklentileriniz ve talepleriniz doğrultusunda size özel hizmet verecek olan kişisel asistanınız ile görüşerek hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bütün Dünya Sizin Eviniz

Garden of Akbük, size ömür boyunca yalnızca Akbük’te kendi mülkünüzde tatil yapma hakkı vermiyor; istediğiniz yıllarda dünyada 100’e yakın ülkede tatil yapmak hakkı da veriyor.

Çünkü, devre tatil değişim programlarında dünyanın en büyük kuruluşu *RCI üyesi olan Garden Group, Türkiye’de 50’den ve dünyada 94 ülkede 6400’den fazla tesiste tatil yapabilme olanağını sunuyor size…