ODALAR

RAHATINIZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK...

Sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için güleryüzlü personelimizle günün her saatinde mükemmeliyetçi bir şekilde çalışıyoruz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforlu odalarımızda tüm yorgunluğunuzdan arınacaksınız. Toplam 245 oda 650 yatak kapasitesine sahip otelimizde standart şehir manzara,standart deniz/havuz manzara, kara manzara aile odaları, deniz manzaralı aile odaları,deniz manzaralı superior oda ve engelli oda seçenekleri mevcuttur.

Odalarımızda;Direkt Telefon,Uyandırma Servisi,Emanet Kasa,Uydu Tv, İnternet Bağlantısı, Split Klima, Mini bar, Elektronik Kilit Sistemi, Yangın Alarmı, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Hilton Banyo, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

STANDART ODA

STANDART KARA MANZARALI ODA

Odalar 24 m2 genişliğindedir. Oda banyoları küvetlidir.Tüm odalarda balkonlu olup, balkon takımı mevcuttur.Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar.Ayrıca her odada açılabilir sofa mevcuttur. Otelin her katında mevcut olup ve Cadde&şehir manzaralıdırlar.

STANDART DENİZ MANZARALI ODA

Odalar 24 m2 genişliğindedir. Oda banyoları küvetlidir.Tüm odalarda balkonlu olup, balkon takımı mevcuttur.Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar.Ayrıca her oda da açılabilir sofa mevcuttur. Otelin her katında mevcut olup ve havuz&deniz manzaralıdırlar.

SUPERIOR DENİZ MANZARALI ODA

Odalar 26 m2 genişliğinde modern dizayna sahip odalardır.Oda banyoları küvetlidir.Tüm odalarda balkonlu veya teraslı olup, balkon takımı mevcuttur.Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar.Ayrıca her oda da açılabilir sofa mevcuttur.Otelin her katında mevcut olup ve havuz&deniz manzaralıdırlar.

AİLE ODASI

KARA MANZARALI AİLE ODASI

Odalar 48 m2 genişliğinde olup iki adet standart odanın ara kapı ile birbirine bağlanmasından oluşur.Her odanın kendine ait dış girişi mevcuttur.Her iki oda da ayrı ayrı standart oda donanım ve mefruşatı mevcuttur.İlk ebeveyn odasında bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan,ayrıca açılabilir sofa ve kuvetli banyo mevcuttur.Bağlantılı diğer oda da ise iki adet tek kişilik yatak ve duşakabinli banyo mevcuttur.Cadde ve şehir manzaralı olup, her odanın ayrı balkonu mevcuttur.

DENİZ MANZARALI AİLE ODASI

Odalar 48 m2 genişliğinde olup iki adet standart odanın ara kapı ile birbirine bağlanmasından oluşur.Her odanın kendine ait dış girişi mevcuttur.Her iki oda da ayrı ayrı standart oda donanım ve mefruşatı mevcuttur.İlk ebeveyn odasında bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan,ayrıca açılabilir sofa ve kuvetli banyo mevcuttur.Bağlantılı diğer oda da ise iki adet tek kişilik yatak ve duşakabinli banyo mevcuttur.Deniz,havuz ve koy manzaralı olup, her odanın ayrı balkonu mevcuttur.Otelin sadece 6. katında bulunmaktadırlar.